Відбудеться XIV Міжнародна агропромислова виставка “АГРОФОРУМ-2017”

ТОВ “Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує, що з 7 по 9 листопада 2017 року відбудеться XIV Міжнародна агропромислова виставка “АГРОФОРУМ-2017”, яка є розділом комплексного виставкового проекту, присвяченого питанням забезпечення потреб галузей народного господарства та об’єднуючого наступні профільні заходи:

водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку)

X Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії)

XV Міжнародні спеціалізовані виставки “КомунТех-2017”, “ДорТехЕкспо-2017” (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, управління відходами, благоустрій, безпека дорожнього руху, освітлення вулиць та автодоріг)

VII Спеціалізована виставка “ЄвроБудЕкспо-2017” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва, аграрного сектору, соціальної сфери; інструменти, обладнання)

V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства-2017” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами)

XV Міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості-2017” (електротехнічне та енергетичне обладнання, кабельно-провідникова продукція, системи автоматизації, КВПіА)

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

Запрошуємо особисто Вас та фахівців Управління відвідати спеціалізовані виставки та супутні заходи. Просимо також дати доручення щодо організації відвідування виставок та розповсюдження інформації по Вашим каналам серед зацікавлених структур та підприємств. Відвідування заходів - безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-59, 201-11-57, 201-11-62, 201-11-68; сайт: www.iec-expo.com.ua

Panorams

Оголошення

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

kmu

Урядова гаряча лінія

Верховна Рада України

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)