Концерт-реквієм приурочений Героям Небесної Сотні «А Сотню вже зустріли небеса…»

22022018000Вже четвертий рік поспіль в Україні 20 лютого відзначається  День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увіковічнення їх пам'яті.

20 лютого 2018 року у Косівському районному Будинку культури  було вшановано пам’ять загиблих Героїв.

Культурно-мистецький захід розпочався традиційно Гімном України. Далі Всечесні Отці та всі присутні у залі помолились за вічний спокій загиблих.

До слова були зарошені: перший заступник голови Косівської районної державної адміністрації Богдан Васильович Марчук та заступник голови Косівської районної ради Володимир Васильович Петричук.

Далі до уваги глядачів був представлений виступ-посвята Небесній Сотні від гурту «П’ятий океан», в репертуарі якого звучали вірші та авторські пісні виконавців.

Присутні у залі працівники установ, підприємств, організацій району з болем в серці та сльозами на очах сприймали кожне слово віршів та пісень, що увіковічнили пам’ять, тих, які поклали своє життя на вівтар української свободи та Незалежності. Подвиг цих людей, званих «Небеснею Сотнею» назавжди залишиться в нашій пам’яті та пам’яті майбутніх поколінь. Нехай милосердний Господь оселить душі загиблих, там, де всі святі і праведні спочивають. Вічна їм пам'ять!  

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams