Колективи з будинків культури району привітали жителів Косівщини з Різдвяними святами та Днем Злуки

1801201800817 січня 2018 року на майдані Незалежності в м.Косові відбулось святкове дійство "Від Різдва до Богоявлення". Косівчан та гостей міста з Різдвяно-Новорічними святами, а також Днем Злуки вітали колективи з Будинків культури сіл: Яворів та Річка (керівники Лідія Столащук та Микола Грепіняк), Трач, Корости, Гуцулівка (керівник Богдан Братівник), скрипач Ігор Черпінський, Малий Рожин (керівник Ярослав Воротняк), Пістинь (керівник Ганна Палагнин) та смт.Кути (дитячий вокальний ансамбль "Прованс", керівник Ольга Яремчук).

18012018009Зі словами подяки та привітальним словом виступив заступник голови Косівської районної державної адміністрації – Ярослав Романович Бринський, який подякував учасникам за виступ та привітав всіх з Різдвяними святами, а також Днем Злуки.

Світ українських традицій нескінченно багатий. Століттями складалася гармонійна система обрядів та вірувань, які на сучасному історичному етапі знову набувають популярності.

18012018010Народ існує, поки існує його мова, звичаї та традиції – те особливе, що вирізняє його серед інших народів. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто, забув звичаї своїх батьків, крається людьми й Богом.

Українські звичаї, традиції, обряди – це втілені в рухи й слова світовідчуття, світосприймання та взаємин між людиною та природою, між людиною і людиною. Це найдорожчий скарб, який допоміг вижити нашій нації та зберегтися у віках.

Відділ культури, національностей
та релігій райдержадміністрації

18012018011

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams