Зліт обдарованих гуцулят у Стопчатові

16042018004Днями методичним кабінетом відділу освіти Косівської районної державної адміністрації у співпраці з відділами освіти Рожнівської та Яблунівської ОТГ організовано та проведено районний зліт обдарованої учнівської молоді. Проходило свято науки та мудрості у гостинному приміщенні Стопчатівського ліцею.

16042018006Директор ліцею Мирослава Добровольська розпочала зліт вітальними словами учасникам та їх науковим керівникам. Святкове відкриття, організоване вчителем цього закладу освіти Олесею Шкрібляк, відбулося у формі мюзиклу, участь у якому взяли ліцеїсти та педагоги, а технічний супровід здійснював староста села Іван Андрійчук. До присутніх також звернулася Ірина Кур’янська, начальник відділу освіти Яблунівської селищної ради ОТГ, яка у своєму виступі наголосила на важливості таких заходів для освітянського життя. Після відкриття Ігор Дійчук, методист методичного кабінету, оголосив про початок роботи секцій зльоту та ознайомив учасників зі складом журі кожної із них.

Всього цьогоріч у змаганнях взяли участь 25 здобувачів освіти, які представляли 14 закладів загальної середньої освіти Косівщини у 10 секціях.

16042018005Після захисту наукових робіт юних гуцулят у актовому залі ліцею відбулося урочисте вручення здобутих дипломів. Учасники отримали 10 дипломів І ступеня, 8 – ІІ ступеня та 7 – ІІІ ступеня.

Вітаємо наших переможців:

- Валентин Тимків, учень 10 класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина», секція «Географія та економіка»;

- Діана Копильчук, учениця 8 класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст., секція «Мистецтво»;

- Єва Колошва, учениця 8 класу Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст., секція «Мовознавство» (напрям «Українська мова»);

16042018007- Ірина Ватаманюк, учениця 11 класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина», секція «Біологія, хімія, екологія, психологія» (напрям «Біологія»);

- Лідія Прокоп’юк, учениця 8 класу Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, секція «Фізика та астрономія»;

- Марта Катериняк, учениця 9 класу Хімчинського ліцею «Інтелект», секція «Історія та краєзнавство»;

- Оксана Попович, учениця 10 класу Кутської ЗОШ І-ІІІ ст., секція «Біологія, хімія, екологія, психологія» (напрям «Хімія»);

- Ольга Кашелюк, учениця 10 класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина», секція «Гуцульщинознавство»;

16042018004- Романа Кричовська, учениця 10 класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина», секція «Математика та інформатика»;

- Яна Ілюк, учениця 8 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ст., секція «Література».

Щиро дякуємо Стопчатівському ліцеєві за сприяння у пошуку юних науковців Косівщини, а переможцям зльоту бажаємо успішно представити свої заклади освіти на регіональному Зльоті обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, який відбудеться 4 травня цього року на Верховинщині.

Ігор Дійчук,
методист методичного кабінету
відділу освіти РДА

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams