Проведено Х Міжнародний екологічний конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»

17022017023Відповідно до наказу відділу освіти від 03.02.2017р. №24 «Про проведення районного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» з метою пропаганди та впровадження здорового способу життя, виховання гармонійно розвиненої особистості, в період з 07 по 10 лютого 2017 року проведено районний етап Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя».

На розгляд конкурсної комісії надійшло понад 40 робіт з різних навчальних закладів району. За умовами конкурсу переможців визначали в номінаціях: оповідання з діалогом «Розмова з краплею води», «Пейзаж з водою на тлі», «Природні водойми моєї місцевості» – мультимедійна презентація, вірші «Розмова з краплею води», «Життя у воді» – художня робота на картоні.

17022017024Номінація «Розмова з краплею води» була представлена роботами 10 учасників. Перевагу журі надало творам Остафійчук Анни, учениці Вербовецької ЗОШ І-ІІ ст. та Дуб Мілени, учениці Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У номінації «Природні водойми моєї місцевості» – мультимедійна презентація взяли участь 3 учасники. Найбільш фахова та цікава робота була представлена Опирук Христиною, ученицею Соколівської ЗОШ І-ІІ ст., в якій вона детально описала природні водойми своєї місцевості.

Найбільшою популярністю серед учнів та вихованців користувалася номінація «Життя у воді» – художня робота на картоні. Яскравий творчий задум та належне художньо-естетичне оформлення продемонстрували вихованці Косівського ДНЗ «Сонечко», Косівського ДНЗ «Горобинка», Старокутського ДНЗ «Гуцулочка» та Кутського ДНЗ «Калинка». Оригінальність та нестандартний підхід до вирішення теми продемонстрували Гавриш Мілана, Слава Анастасія та Форгіль Святослав, учні Косівського НВК ЗОШ І ст.

17022017025Проведення конкурсу сприяло формуванню екологічної свідомості підростаючого покоління, їх активної життєвої позиції, розвитку творчих здібностей, естетичного сприйняття світу, любові до рідної землі.

Panorams

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)