Проведено Х Міжнародний екологічний конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»

17022017023Відповідно до наказу відділу освіти від 03.02.2017р. №24 «Про проведення районного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» з метою пропаганди та впровадження здорового способу життя, виховання гармонійно розвиненої особистості, в період з 07 по 10 лютого 2017 року проведено районний етап Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя».

На розгляд конкурсної комісії надійшло понад 40 робіт з різних навчальних закладів району. За умовами конкурсу переможців визначали в номінаціях: оповідання з діалогом «Розмова з краплею води», «Пейзаж з водою на тлі», «Природні водойми моєї місцевості» – мультимедійна презентація, вірші «Розмова з краплею води», «Життя у воді» – художня робота на картоні.

17022017024Номінація «Розмова з краплею води» була представлена роботами 10 учасників. Перевагу журі надало творам Остафійчук Анни, учениці Вербовецької ЗОШ І-ІІ ст. та Дуб Мілени, учениці Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У номінації «Природні водойми моєї місцевості» – мультимедійна презентація взяли участь 3 учасники. Найбільш фахова та цікава робота була представлена Опирук Христиною, ученицею Соколівської ЗОШ І-ІІ ст., в якій вона детально описала природні водойми своєї місцевості.

Найбільшою популярністю серед учнів та вихованців користувалася номінація «Життя у воді» – художня робота на картоні. Яскравий творчий задум та належне художньо-естетичне оформлення продемонстрували вихованці Косівського ДНЗ «Сонечко», Косівського ДНЗ «Горобинка», Старокутського ДНЗ «Гуцулочка» та Кутського ДНЗ «Калинка». Оригінальність та нестандартний підхід до вирішення теми продемонстрували Гавриш Мілана, Слава Анастасія та Форгіль Святослав, учні Косівського НВК ЗОШ І ст.

17022017025Проведення конкурсу сприяло формуванню екологічної свідомості підростаючого покоління, їх активної життєвої позиції, розвитку творчих здібностей, естетичного сприйняття світу, любові до рідної землі.

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams