Відбулося пробне ЗНО з української мови та літератури

030420170131 квітня на базі Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 з поглибленим вивченням англійської мови відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Традиційно, тестування розпочалося об 11:00 год. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО здійснювався за паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, а також запрошенням-перепусткою. З 177 зареєстрованих для участі у пробному зовнішньому оцінюванні з’явилися 173 випускники шкіл. Тестування відбулося з дотриманням процедури проведення згідно Регламенту та нормативно-правових документів, які регулюють організацію пробного ЗНО в 2017 році.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з української мови і літератури.

Цього року учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть визначити результати тестування онлайн. Відповідний сервіс розпочав свою роботу 1 квітня о 15:00 год. та буде доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти протягом чотирьох днів після проведення кожного пробного тестування.

Щоб отримати результат з певного навчального предмета, учаснику тестування необхідно внести до електронної форми відповіді, що були надані під час проходження пробного ЗНО.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams