8 квітня відбулося пробне ЗНО

12042017000З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році 8 квітня 2017 року відбулося пробне тестування з історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської та німецької мов на базі Рожнівського НВК «Гуцульщина» імені Ф.Погребенника.

Для організації пробного ЗНО було залучено 34 педагогічних працівники, які працювали у 14 аудиторіях. У тестуванні взяли участь 133 школярі з 148 зареєстрованих. Не з’явилися 15 учнів, тобто явка становила 89,7%. Більшість учасників ретельно працювали над завданнями, використовуючи в повному обсязі наданий час. Тестування пройшло організовано, з дотриманням вимог Регламенту та нормативно-правових документів, які регулюють організацію пробного ЗНО в 2017 році, а головне – дало можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, адаптуватися до тесту з різних предметів.

Після завершення роботи над тестом учні могли забрати тестовий зошит, бланки відповідей із власними записами, отримати від інструктора інформаційний бюлетень. Дізнатись про підсумки пробного ЗНО учасники можуть за допомогою сервісу «Визначити результат». Опцію розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учасники тестування можуть внести свої відповіді до онлайнового сервісу з 15:00 години 8 квітня до 24:00 години 10 квітня. Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 14 квітня 2017 року.

Графік проведення основної сесії ЗНО розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams