Вище! Швидше! Сильніше!

101020170004 жовтня 2017 року на летовищі в с.Черганівка відбулося урочисте відкриття 25-ї районної спартакіади школярів Косівщини.

10102017001Відкриття розпочалося з внесення Державного прапору та виконання Державного гімну України. Почесне право внести прапор отримали представники команд, які стали переможцями 24-х спортивних ігор школярів Косівщини: учням Городянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Самокіщук Христині і Андріюку Василеві та учням Старокутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Колотило Андріані і Сорочану Олегові.

10102017002Офіційно відкрив спартакіаду і привітав учасників змагань, вболівальників, тренерів та запрошених гостей начальник відділу освіти Косівської райдержадміністрації Володимир Козьменчук. У своєму виступі він підбив підсумки участі школярів району у 24-й спартакіаді, участь в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях за минулий навчальний рік, а також побажав усім учасникам успіхів, здоров'я, гартування волі і характеру, бадьорості та хорошого настрою. З вітальним словом до учасників змагань, тренерів, вчителів фізичної культури від імені очільників району звернувся заступник голови районної ради Володимир Петричук, який побажав юним спортсменам стійкості духу, сили, спритності та гідно відстояти честь своєї школи.

10102017003Після привітальних слів проведено нагородження переможців 24-ї районної спартакіади школярів Косівщини. Грамотами відділу освіти, кубками та цінними призами нагороджені команди, які вибороли призові місця у загальному заліку. Серед загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів І місце здобули учні Старокутської ЗОШ (вчителі Вальчик Василь та Савчук Михайло), ІІ місце – Косівської ЗОШ №1 (вчителі Рабинюк Микола та Крицкалюк Іван), ІІІ місце – Стопчатівської ЗОШ (вчителі Бубряк Ольга та Попович Любомир). Серед загальноосвітніх закладів І-ІІ ступенів І місце зайняли учні Городянської ЗОШ (вчитель Хом'юк Михайло), ІІ місце – Микитинецької ЗОШ (вчитель Атаманюк Юрій), ІІІ місце – Нижньоберезівської ЗОШ (вчитель Рижук Іван).

10102017004Як окремий вид спорту, що входить до загального заліку, відзначено туристичні змагання. Учнів, що взяли участь та отримали призові місця, нагороджено додатковим спорядженням.

Після урочистого відкриття головний секретар спартакіади Олександр Михлюк оголосив програму проведення легкоатлетичної естафети і запросив команди на старт. Тут у запеклій боротьбі взяли участь 36 команд школярів. Подолавши першими сім етапів перемогу святкували учні Косівської ЗОШ №1 серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та учні Шешорської ЗОШ серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів.

10102017005Оргкомітет змагань щиро вдячний працівникам Косівської центральної районної лікарні за медичне обслуговування змагань, генеральному директору фірми «Явсон» Олександрові Яворському за надану можливість провести змагання на Черганівському летовищі та спонсору змагань з легкоатлетичної естафети – депутату Косівської міської ради Володимирові Зузяку.

Нехай на цих змаганнях не було встановлено жодних офіційних рекордів, та було багато рекордів особистих, адже у кожної школи, у кожного учня своя олімпійська висота.

1010201700610102017007

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)