Поглиблюємо міжнародну співпрацю

26102017000Відповідно до Декларації про співпрацю між містом Лохув Венгровського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща та Косівською райдержадміністрацією від 15.05.2009 року щороку відбуваються поїздки учнівської молоді до країни-сусіда. Не став виключенням і 2017 рік. Влітку учні нашого району традиційно побували в Польщі.

Протягом десяти днів група дітей та вчителів нашого району мала можливість побувати в цікавих місцях Венгровського повіту, зокрема у замку Лів, відпочити на мальовничих Мазурах, відвідати ряд історичних пам’яток, серед яких фортеця Боєн, місто Гіжицко – центр Країни Великих Озер,  дізнатися про сховок нацистів Вовче лігво, концентраційний табір Треблінка, а також стати учасниками різноманітних розважальних заходів.

Польська делегація, в свою чергу, перебувала на теренах нашого району з 18 по 22 жовтня цього року. До її складу входили 28 представників сусідньої держави.

26102017001Програма перебування гостей була насичена цікавими і змістовними подіями. Вони відвідали Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ та Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини (філія НМНМГП ім. Кобринського), де ознайомилися із нашими народними промислами та традиціями, взяли участь у інтерактивній програмі «Скриня прабабусі», метою якої було продемонструвати справжній гуцульський колорит. Виступили на спільному українсько-польському концерті, під час якого всі присутні змогли насолодитися майстерністю колективу народних танців «Sadzewiczowa» та вихованців і працівників Косівської дитячої школи мистецтв. Також представники делегації побували на майстер-класах з писанкарства та виготовлення сирних коників, відвідали хату-ґражду в смт.Верховина, ТК «Буковель», мальовниче Яремче, побували в Маєтку Святого Миколая в селі Пістинь.  

Висловлюємо слова вдячності всім, хто долучився до організації перебування гостей та сподіваємося, що поїздка принесла тільки позитивні враження та незабутні моменти.

Світлана Цикаляк
методист методичного кабінету

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams