Поглиблюємо міжнародну співпрацю

26102017000Відповідно до Декларації про співпрацю між містом Лохув Венгровського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща та Косівською райдержадміністрацією від 15.05.2009 року щороку відбуваються поїздки учнівської молоді до країни-сусіда. Не став виключенням і 2017 рік. Влітку учні нашого району традиційно побували в Польщі.

Протягом десяти днів група дітей та вчителів нашого району мала можливість побувати в цікавих місцях Венгровського повіту, зокрема у замку Лів, відпочити на мальовничих Мазурах, відвідати ряд історичних пам’яток, серед яких фортеця Боєн, місто Гіжицко – центр Країни Великих Озер,  дізнатися про сховок нацистів Вовче лігво, концентраційний табір Треблінка, а також стати учасниками різноманітних розважальних заходів.

Польська делегація, в свою чергу, перебувала на теренах нашого району з 18 по 22 жовтня цього року. До її складу входили 28 представників сусідньої держави.

26102017001Програма перебування гостей була насичена цікавими і змістовними подіями. Вони відвідали Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ та Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини (філія НМНМГП ім. Кобринського), де ознайомилися із нашими народними промислами та традиціями, взяли участь у інтерактивній програмі «Скриня прабабусі», метою якої було продемонструвати справжній гуцульський колорит. Виступили на спільному українсько-польському концерті, під час якого всі присутні змогли насолодитися майстерністю колективу народних танців «Sadzewiczowa» та вихованців і працівників Косівської дитячої школи мистецтв. Також представники делегації побували на майстер-класах з писанкарства та виготовлення сирних коників, відвідали хату-ґражду в смт.Верховина, ТК «Буковель», мальовниче Яремче, побували в Маєтку Святого Миколая в селі Пістинь.  

Висловлюємо слова вдячності всім, хто долучився до організації перебування гостей та сподіваємося, що поїздка принесла тільки позитивні враження та незабутні моменти.

Світлана Цикаляк
методист методичного кабінету

Panorams

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)