НАРАДА працівників відділу освіти Косівської райдержадміністрації з керівниками закладів освіти району

1711201700010 листопада 2017 року * м. Косів * великий зал РДА                 

Брали участь: працівники відділу освіти, керівники закладів освіти, голови первинних профспілкових організацій

Запрошені: Король З.Я., заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Кіращук Д.К. начальник відділу освіти Космацької ОТГ

Порядок денний:

1. Про результати наради, яка відбулася в Івано-Франківському ОІППО 8 листопада 2017 року.

Лаврук В.В.

2. Про нагальні питання запровадження Закону України «Про освіту».

Король З.Я.

 

17112017001За результатами наради:

1. Створення освітнього середовища

1.1 Методисту методичного кабінету Михайлюк Л.М. підготувати для керівників закладів загальної середньої освіти методичні рекомендації щодо створення освітнього середовища для учнів 1-х класів, які з 1 вересня 2018 року будуть навчатися за новими Державними стандартами початкової загальної середньої освіти, та перелік обладнання, необхідного для його створення.

1.2 Керівникам закладів загальної середньої освіти здійснити реєстр приміщень, в яких навчатимуться майбутні першокласники, скласти план створення освітнього середовища, визначити перелік необхідного обладнання, передбачити в кошторисі на 2018 рік видатки на придбання обладнання та виконання необхідних робіт.

1.3 Економічній службі централізованої бухгалтерії при формуванні видатків на 2018 рік, передбачити кошти на створення освітнього середовища.

1.4 Методичному кабінету провести навчання для керівників закладів загальної середньої освіти з питань створення та функціонування освітнього середовища, роботи вчителя початкових класів за новими Державними стандартами початкової загальної середньої освіти.

171120170022. Прозорість та інформаційна відкритість закладів освіти

2.1 Методисту методичного кабінету Дійчуку І.І. проаналізувати функціональність та структуру сайтів закладів освіти, розробити рекомендації та надати допомогу у оприлюдненні фінансової інформації.

2.2 Централізованій бухгалтерії надати керівникам закладів освіти, які обслуговуються централізованою бухгалтерією, фінансовий звіт про використання всіх отриманих коштів.

2.3 Керівникам закладів освіти забезпечити до 1 грудня 2017 року виконання частини 3 статті 30 Закону України «Про освіту», оприлюднити кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

171120170033 Ліцензування освітньої діяльності

3.1 Керівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти вивчити вимоги щодо ліцензування освітньої діяльності згідно статті 43 Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету міністрів України від 30.12.2015 № 1187 «Про затвердження ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти», розпорядження облдерж-адміністрації від 22.08.2017 № 498 «Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської області».

3.2 Створення інклюзивно-ресурсних центрів

3.3 Підготувати проект статуту Косівського інклюзивно-ресурсного центру, скласти проект кошторису та штатного розпису.

3.4 Підготувати подання до Косівської районної ради про створення Косівського інклюзивно-ресурсного центру.

Начальник відділу освіти
райдержадміністрації
Володимир Козьменчук

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams