Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11022020008У зв’язку з необхідністю ліквідації наслідків стихійного лиха (сильного вітру) на території Косівського району 10 лютого 2020 року голова райдержадміністрації провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено два питання: про ліквідацію стихійного лиха (сильного вітру) 10.02.2020 року на території району, про ситуацію щодо спалаху захворювань на ГРВІ та вітрянку серед учнів Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого і Косівського ліцею №2 ім. М. Павлика.

В умовах погіршення погодних умов і з метою оперативного реагування на них дано доручення: органам місцевого самоврядування протягом  10.02. – 11.02.2020 року провести комісійне обстеження  територій, об’єктів господарювання та соціальної сфери, житлових будинків, пошкоджених внаслідок стихійного лиха, зі складанням актів обстеження. Розглянути питання щодо можливості виділення коштів з місцевих бюджетів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації; організувати роботу щодо відпрацювання документів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 „Про Порядок використання коштів резервного фонду бюджетів” щодо виділення коштів з районного бюджету на відшкодування збитків, завданих стихією і до 13.02.2020 року надати  їх відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації для узагальнення; надати допомогу найбільш соціально незахищеним сім’ям, будівлі і майно яких зазнали пошкоджень і руйнувань, визначитися з необхідними обсягами матеріальних та будівельних ресурсів для проведення відновних робіт.

11022020009У зв’язку із виникненням спалаху захворювання на ГРВІ серед учнів Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого і Косівського ліцею №2 ім. М. Павлика що перевищує епідеміологічний поріг по даному захворюванню призупинити освітній процес у зазначених закладах освіти  з 11.02 р. по 17.02.2020 р. з можливістю продовження цього терміну.

Також доручено відділу освіти райдержадміністрації:

-        забезпечити проведення санітарно-гігієнічних заходів в закладах освіти району;

-        з метою профілактики захворювань учнів закладів освіти району тимчасово призупинити масові заходи (змагання, конкурси та ін.) до зниження епідеміологічного порогу;

-        в подальшому, при виявленні нових спалахів захворюваності на ГРВІ в закладах освіти району негайно інформувати керівництво райдержадміністрації.

Косівському міжрайонному відділу ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” (А. Узюмов), спільно з КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради         (Д. Микитюк) :

-        організувати щоденний моніторинг стану захворюваності на ГРВІ в закладах освіти району.

Відділ з питань мобілізаційної, оборонної роботи,
цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними
органами райдержадміністрації

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams