Косівський район подав заявку на участь у третій фазі проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

8 жовтня 2014 року голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук та уповноважений представник Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй Джейсінг Сах підписали тристоронню угоду про партнерство, якою розпочинається реалізація третьої фази спільного проекту ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ" терміном на 4 роки.

У III фазі проекту ЄС /ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" реалізовуватимуться компоненти, пов’язані з розбудовою регіональних багатофункціональних сільськогосподарських кооперативів, розробкою інноваційної діяльності та технологій щодо покращення обслуговування житлового сектору.
Проект працює в Україні з 2004 року. Громадські організації Косівщини брали активну участь у другій фазі проекту з 2011 по 2014 рік, реалізувавши 4 проекти в громадах сіл: с.Тюдів (заміна вікон в ЗОШ І-ІІ ст.), с. Рожнів (заміна вікон та дверей в ДНЗ «Сонечко»), с Шепіт (капітальний ремонт ФАПу № 2), с. Яворів (капітальний ремонт системи опалення, заміна вікон, утеплення стелі в ДНЗ «Гуцулята» та 3 проекти по «Енергоефективності», а саме: в с. Тюдів - встановлення сонячної електростанції (1,92 кВт/год.) та вуличного освітлення протяжністю 3 км., в с. Рожнів - встановлення сонячної електростанції (9,6 кВт/год.), на стадії завершення знаходиться проект в с. Яворів по встановленню автономного вуличного освітлення на 21 ліхтар із використанням сонячних фотопанелей.
Даний проект фінансується Європейським союзом та співфінансується і реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.
Проект не є політичним чи релігійним.
Проект працює виключно із громадськими організаціями із залученням бюджетних коштів для співфінансування.
Відповідно до Угоди про партнерство між ПРОООН, Косівською районною державною адміністрацією та Косівською районною радою у реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» від 30.08.2011 року, районний орган виконавчої влади та представницький орган місцевого самоврядування району під час реалізації ІІ-ї фази зазначеного проекту виконали усі зобов’язання, передбачені вищезазначеною угодою. Зокрема, райдержадміністрацією було створено ресурсний центр громад, форум місцевого розвитку, надавалась адміністративна та технічна допомога під час розробки та впровадження спільних проектів. У свою чергу, районна рада забезпечувала вчасне і в повному обсязі виділення з районного бюджету коштів на співфінансування реалізації проектів технічної допомоги для місцевих громад. Крім того, на вищезазначених проектів виділялись кошти з обласного бюджету.
З метою залучення донорських коштів в соціально–економічний розвиток нашого краю Косівський район подав заявку на участь у третій фазі проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Детальну інформацію можна отримати за ел. адресою http://www.ua.undp.org. та за тел. 2-22-75.

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)