Міні ярмарок вакансій – оперативний підбір персоналу для роботодавця.

13042018004В Косівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 12 квітня відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано на замолення заводу LEONI. На даний момент завод потребує укомплектування вакансій: майстер кабельного виробництва, слюсар, електромонтер.

Відкрила та провела  міні - ярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Гуцуляк. Привітавши учасників заходу, вона представила фахівців віллілу рекрутингу та опіки заводу LEONI Уляну і Наталію та розповіла, що служба зайнятості сьогодні - ланцюжок між роботодавцями та шукачами роботи, особливо молоддю, в тому числі випускниками вищих навчальних закладів. Робота центру зайнятості спрямована на підтримку самореалізації безробітних в економічних умовах за рахунок формування навичок активного пошуку роботи та стратегії будування майбутньої кар’єри.   

13042018004

Уляна Василівна докладно розповіла про діяльність підприємства, вимоги до претендентів, умови та систему оплати праці,характер та режим роботи, діючі бонусні системи, а також про можливість навчання за кордоном.

Міні - ярмарок вакансій дає можливість безробітним не тільки оцінити запропоновані умови праці, а й поспілкуватись з роботодавцем, отримати відповіді на всі запитання, безпосередньо з перших вуст. Крім того, безробітні отримали інформацію про пропозицію зайнятості та заповнили анкети.

Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями
Н.Я.Гуцуляк

Міні ярмарок вакансій – оперативний підбір персоналу для роботодавця.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams