ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

15052018029Сьогодення – час бурхливих змін, тому необхідно швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці, здобувати нові знання, розвиватися, не зупинятися на досягнутому і невтомно рухатися вперед. Тому, в останній час, помітною стає цікавість до тих освітніх технологій, моделей та інновацій, які здатні забезпечити високу якість підготовки кваліфікованих робітників та реалізацію освітніх державних стандартів і програм.

15052018030Однією з перспективних та водночас стратегічно важливою технологією організації навчального процесу є дуальна система навчання, суть якої полягає у паралельному навчанні слухачів у навчальному закладі та на підприємстві. За основу цієї системи покладено принцип взаємного зв’язку теорії з практикою, що дозволяє слухачам не лише знайомитися з виробництвом, але й засвоювати прийоми та навички роботи на робочих місцях підприємств, установ, організацій.

Виходячи з вищесказаного, 14 травня 2018 року за направленням Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості розпочали навчання 27 безробітних за професією «Молодша медична сестра з догляду за хворими».Теоретична частина підготовки даних фахівців буде проходити на базі Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ, а практична — на робочому місці, а саме – в Косівській ЦРЛ, яка забезпечить процес навчання навчально-виробничими приміщеннями, необхідним обладнанням та інвентарем.

15052018031

Зі вступним словом до присутніх звернулась директор Косівської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Любов Марійчук, яка наголосила, що професійне навчання – це запорука успішного працевлаштування, бо на даний час змінилася психологія роботодавця: маючи можливість вибирати шукачів роботи, він виставляє високі вимоги до претендентів, тому тільки кваліфіковані працівники є конкурентоспроможними та користуються великим попитом на сучасному ринку праці.

Директор Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ Марія Гопайнич ознайомила слухачів з умовами навчання та навчальною програмою.

15052018032

Покладаємо надії, що по закінченню навчання дані випускники принесуть величезну користь суспільству, адже професія молодшої медичної сестри з догляду за хворими – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм. Саме молодша медична сестра з догляду за хворими витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворого, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих, підбадьорливих слів для хворого. Недарма в народі кажуть: і тепле слово часом лікує…

Підготувала
провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Данилюк Любов Петрівна

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams