Профорієнтація під час літніх канікул

13062018000Правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежить зміст та повнота подальшого трудового і особистого життя. Обов’язковою умовою успішного вибору професії є особиста активність молодої людини в цьому процесі.

13062018001Саме з цією метою 12 червня 2018 року Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи для школярів, які відпочивають в ЛОК «Карпатські зорі», що знаходиться в місті Косові.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Юрій Думенчук, під час проведення профорієнтаційного заходу, наголосив на важливості обгрунтованого та свідомого професійного вибору, розповів про формулу вибору професії, наслідки правильного чи неправильного вибору професії, про помилки, які часто допускають випускники шкіл при виборі професії та як їх уникнути.

13062018002Для школярів було проведено професіографічну екскурсію в пожежну частину м.Косова, в якій взяв участь 51 школяр. Учні мали можливість приміряти на себе професію пожежного-рятувальника. Працівники пожежної частини розповіли про роботу пожежних, вимоги професії до людини, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальний інструмент та спорядження для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод. Діти мали змогу одіти на себе костюми рятувальників і відчути яка це важка праця. Можливо в майбутньому хтось із школярів, що побували на екскурсії в пожежній частині обере для себе професію пожежного-рятувальника.   

13062018003На всі свої запитання школярі отримали вичерпні відповіді.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Ю.М.Думенчук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams