Орієнтація на службу в Збройних Силах України

0802201900007 лютого 2019 року у приміщенні Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Мета заходу – інформування щодо умов проходження служби за контрактом.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Романчич, яка ознайомила безробітних громадян з послугами, що надає служба зайнятості, про стан ринку праці, звернула увагу присутніх на важливість професії військового. На заході була присутня начальник групи з добору в Івано-Франківській області майор Наталія Антонець, яка детально розповіла про правила відбору на навчання до Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. А також проінформувала про Державну прикордонну службу України, завдання які на неї покладені та оперативно-службову діяльність, наголосивши що професія прикордонника – складна, відповідальна, почесна та шанована українським суспільством і дуже актуальна в даний момент.

08022019001А також на  заході був присутній  учасник АТО, начальник  відділення зв’язку та інформатизації - начальник радіостанції Косівського районного військового комісаріату Іван Стефурак, саме він докладно розповів про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом і в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань, ознайомив присутніх з основними правами військовослужбовців, пов’язаними з проходженням служби, повідомив адресу і телефон, за якими вони можуть отримати консультації та наголосив, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом і питання комплектування війська військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Т.М. Романчич

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams