Зустріч з роботодавцями на тему: «Інформування роботодавця щодо сприяння в працевлаштуванні учасників АТО та осіб з інвалідністю»

12022019015З метою покращення співпраці роботодавців з службою зайнятості, 12.02.2019 року було проведено семінар в приміщенні Косівської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ на тему: «Інформування роботодавця щодо сприяння  в працевлаштуванні учасників  АТО та осіб з інвалідністю». Метою проведення заходу було ознайомлення з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, про стан ринку праці Косівського району.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Косівської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ  Євдокія Руда,  ознайомила з порядком надання компенсацій роботодавцям для працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, відповідно  до Закону України «Про зайнятість населення». Інформування щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції. Серед позитивних тенденцій – зростання рівня працевлаштування окремих категорій безробітних, зокрема з інвалідністю, молоді, квотних категорій населення.

Учасники семінару по закінченню зустрічі отримали відповіді на конкретні запитання, а також підсумували, що  необхідність тісної співпраці роботодавців та служби зайнятості дає позитивні результати.

Провідний фахівець з питань
зайнятості відділу взаємодії
з роботодавцями
Є.Д. Руда

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams