З безробітних – у підприємці

1505201900113 травня 2019 року Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості було проведено заходи з орієнтації на підприємницьку діяльність: інформаційний семінар «Як розпочати власний бізнес» та День відкритих дверей центру зайнятості з підприємницької діяльності.

15052019002Мета заходів – інформування безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності.

Під час заходів спеціаліст з профорієнтації Юрій Думенчук надав присутнім інформацію про законодавчі підстави виплати допомоги по безробіттю одноразово, створення умов для розвитку самозайнятості населення та підтримки підприємницької ініціативи. Розглянули поняття бізнес-ідеї та складання бізнес-плану.

Увагу присутніх було звернено на те, що помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, у кращому випадку, до втрати часу людиною, а в гіршому – до втрати коштів, які потрібно вкласти в її розвиток. Отже, слід досить відповідально підійти до вибору тієї справи, якою людина планує займатись.

15052019003Також під час заходів були висвітлені питання психологічних аспектів підприємницької діяльності. Адже перш ніж визначитися з питанням у якій сфері діяльності відкривати свій бізнес, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, не боятися труднощів, оцінити переваги та недоліки відкриття та ведення власної справи. Для цього в центрі зайнятості можна пройти профорієнтаційне тестування, результати якого покажуть сильні та слабкі сторони людини.

Учасники заходів мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання. Одна особа виявила бажання отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльностю.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Ю.М. Думенчук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams