Прийом клієнтів директором Косівської районної філії Івано-Франківської обласної служби зайнятості

27052019006З початку року в діяльності служби зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

27052019007У рамках запровадження інституту кар’єрного радника в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості 10 травня 2019 року директор Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Любов Марійчук пройшла навчання реєстратора. З метою відпрацювання функцій реєстратора на практиці директор Філії Любов Марійчук двічі на тиждень здійснює прийом клієнтів та виконує функції реєстратора. А саме, вона проводить первинні прийоми громадян, ознайомлює з базою актуальних вакансій, а також проводить первинне профілювання тощо. За результатами проведеної роботи реєстратором директор в кінці дня заповнює відповідну анкету.

«Така інновація в роботі служби зайнятості дає можливість «ближче побачити» ті проблеми, з якими стикаються клієнти служби зайнятості, які звертаються з метою пошуку роботи», – зазначає Любов Марійчук. При виконанні функцій реєстратора директор особисто спілкувалась з шукачами роботи, надавала інформаційно-консультаційні послуги пов’язані з працевлаштуванням.

Заступник директора – начальник відділу
активної підтримки безробітних
І.В. Кифорак

2705201900827052019009

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams