Зустріч з роботодавцями на тему: “Сучасні види послуг служби зайнятості роботодавцям”

29052019000Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 28 травня 2019 року проведено семінар з роботодавцями на тему: «Сучасні види послуг служби зайнятості роботодавцям».

Метою проведення заходу було ознайомлення з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, забезпечення зайнятості населення в регіоні.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Косівської районної філії Івано – Франківського обласного центру зайнятості Ірина Борук наголосила,  що служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію – допомагати людям. Учасникам семінару було запропоновано скористатися сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця», який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

По завершенні зустрічі учасники семінару обговорили шляхи удосконалення співпраці служби зайнятості та роботодавців для підвищення ефективності їх роботи та зростання зайнятості. Служба зайнятості співпрацює з роботодавцями і підтримує будь-які ініціативи, що сприяють працевлаштуванню громадян, забезпечують їх гідними умовами праці та заробітною платою.

Провідний фахівець з питань
зайнятості відділу взаємодії
з роботодавцями
І.В. Борук

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams