Міні-ярмарок вакансій – оперативний підбір персоналу для роботодавця

29052019002В Косівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 29 травня відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано на замолення Філії Дитячий заклад санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу “Карпатські зорі” та Тзов “Карпатські зорі”. На даний момент  є потреба в укомплектуванні таких вакансій: покоївка, мийник посуду, кухар, кухонний працівник, офіціант, двірник.

Відкрила міні - ярмарок вакансій директор Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Любов Марійчук.

29052019003Провела міні - ярмарок вакансій заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Ковалюк. Привітавши учасників заходу, вона представила представників Філії Дитячий заклад санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу “Карпатські зорі” та Тзов “Карпатські зорі” та зазначила, що робота служби зайнятості спрямована на підтримку самореалізації безробітних в економічних умовах за рахунок формування навичок активного пошуку роботи та стратегії будування майбутньої кар’єри.     У ході заходу учасники ознайомилися із діяльністю підприємства, умовами  та системою оплати праці, характером та режимом роботи.

Міні - ярмарок вакансій дає можливість безробітним не тільки оцінити запропоновані умови праці, а й поспілкуватись з роботодавцем, отримати відповіді на всі запитання, безпосередньо з перших вуст. Крім того, безробітні отримали інформацію про пропозицію “зайнятості” та заповнили анкети.

Заступник начальник відділу
взаємодії з роботодавцями
О.В. Ковалюк

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams