На Косівщині було проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість, як запорука впевненості у майбутньому»

07062019000Для кожної людини важливим у житті є вдало вибрана професія. Якщо людинаприносить користь іншим, вона відчуває себе щасливою і потрібною. Адже більшу частину свого життя вона проводить на роботі, тому робота повинна приносити задоволення. Від вибору професії та місця роботи залежить наше здоров’я, емоційний та психологічний стан, що дуже важливо для кожного.

06.06.2019 року з метою допомогти зорієнтуватися у виборі професій та працевлаштуванні Косівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області спільно з Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість, як запорука впевненості у майбутньому». Участь у даному заході взяли особи, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в Косівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області і відповідно, не мають професійної освіти, постійного місця роботи, або робота є нестабільною.

07062019001На семінарі виступили представники Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Іванна Кифорак та Юрій Доменчук, які наголосили на важливості правильного вибору професії і роботи, яка буде приносити моральне і матеріальне задоволення та допоможе в майбутньому реалізувати себе, свої здібності. Також розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, які документи необхідні для постановки на облік до Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та отримання професії.

На завершення заходу його учасники мали можливість пройти профдіагностичне тестування, індивідуально поспілкуватися з фахівцем служби зайнятості та отримати консультацію з приводу наявних вакансій у Косівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams