Професіографічна екскурсія для безробітних

12062019001Для безробітних громадян Косівською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ 11 червня 2019 року організовано професіографічну екскурсію до туристичного комплексу «Байка». Зазначений захід спрямований на популяризацію робітничих професій, що користуються попитом на місцевому ринку праці, зокрема покоївки, кухаря, кухонного робітника, офіціанта, двірника, адміністратора та покликаний рекламувати перспективи самозайнятості в даній сфері.

Чим більше джерел для пошуку роботи використовує людина, тим більш у неї шансів знайти роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. Звичайно, шанси працевлаштуватися більше у того, хто має професію, яка сьогодні потрібна на ринку праці. Популяризація робітничих професій – один із засобів подолання проблем масового безробіття та попередження відсутності кваліфікованих працівників на ринку праці.

12062019002Професіографічна екскурсія як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

За словами безробітних, екскурсія була дуже цікава, адже можна було отримати багато цікавої інформації з розповіді підприємця.

Безробітні були не лише уважними слухачами, а й активними учасниками заходу: охочі змогли «приміряти» на себе професії і під керівництвом фахівців виконати нескладні операції.

А головне – цей захід був корисним, особливо для тих, хто вагався стосовно свого вибору: люди впевнилися, щоб стати справжнім професіоналом, мало мати до обраної професії хист, слід озброїтися необхідними знаннями, бути старанним та наполегливим у досягненні своєї мети. І лише тоді професія стане справою життя.

Тож служба зайнятості всіляко намагається допомогти людині в обранні виду професійної діяльності, котрий найбільш повно відповідає кожній окремій особистості та вимогам сучасного ринку праці.

Заступник начальника відділу
активної підтримки безробітних
Я.П. Радиш

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams