Міні-ярмарок вакансій – оперативний підбір персоналу для роботодавця

13062019000Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 11 червня було проведено міні-ярмарок вакансій, який організований на замолення туристичного комплексу “Байка”.

13062019001Відкрив міні-ярмарок вакансій директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, привітавши усіх присутніх на заході, зокрема безробітних Косівської, Коломийської, Верховинської та Снятинської районних філій та закликав усіх до активної участі в даному заході. Директор відзначив, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами на робочі місці, зазначивши, що робота служби зайнятості спрямована на підтримку самореалізації безробітних в економічних умовах за рахунок формування навичок активного пошуку роботи та стратегії будування майбутньої кар’єри.

Заступник директора – начальник відділу активної підтримки безробітних Іванна Кифорак також привітала всіх присутніх та зазначила, що міні - ярмарок вакансій дає можливість безробітним не тільки оцінити запропоновані умови праці, а й поспілкуватись з роботодавцем, отримати відповіді на всі запитання, безпосередньо з перших вуст.

13062019002Проводила міні - ярмарок вакансій заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Ковалюк, відзначивши що між туристичним комплесом та службою зайнятості існує тісна співпраця, яка полягає в оперативному укомплектуванні вакансій, а також проходженням безробітними стажування безпосередньо на робочому місці. Професії в яких найчастіше виникає потреба даного роботодавця та щодо яких здійснюється даний міні- ярмарок вакансій це: кухар, кухонний робітник, офіціант, бармен та покоївка.

Детальніше про характер роботи, режим роботи, умови праці та оплату праці учасникам заходу, розповів виконавчий директор туристичного комплексу “Байка” Ігора Посохов.

13062019003У ході даного заходу учасники ознайомилися із діяльністю підприємства, а також безробітним було проведено екскурсії туристичним комплексом, та зокрема ознайомлення із професіями які представлені на міні-ярмарку вакансій, також всі безробітні мали можливість поспілкуватися із рекрутером Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Надією Плиткою та ознайомитися із сучасними видами послуг, які надаються службою зайнятості та пройти анкетування.

Крім того, безробітні отримали інформацію про пропозицію “зайнятості” та мали можливість активно спілкувалися з роботодавцем, поставити питання, на які отримували вичерпні відповіді, також безробітні отримали індивідуальні консультації спеціалістів служби зайнятості. У даному заході прийняли участь 35 безробітних, які перебувають на обліку в районних філіях служби зайнятості та шукають роботу. За результатам співбесід 19 осіб заповнили анкети для подальшого працевлаштування.

13062019004Захід пройшов дуже цікаво та змістовно. Фахівці районної філії впевнені, що міні-ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрам і громадянам, які шукають роботу.

Заступник начальник відділу
взаємодії з роботодавцями
О.В. Ковалюк

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams