Учні з Вінничини та Черкас знайомилися з мистецтвом Косівщини

0111201901031 жовтня року Косівський інститут та училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ широко відкрили двері  школярам з Вінничини та Черкасів, які відпочивають в Санаторії «Косів» цікавляться і займаються прекрасним.

01112019011Вони мали чудову нагоду побачити експозиції дипломних та курсових робіт різних жанрів декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну, ознайомитися з навчальним процесом та специфікою відділів та кафедр. А також взяли участь в конкурсі образотворчого мистецтва за який були нагороджені сертифікатами та дипломами переможців. А також активно проявляли себе в майстер класах. Окрасою свята став показ моделей дизайнерського одягу дипломних робіт студентів інституту і училища та фотовиставка «Творець» студентів ІV курсу графічного дизайну.    

Директор інституту Галина Юрчишин та директор училища Роман Стеф’юк впевнено стверджують, що Косівський інститут та училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ є скарбницею гуцульського мистецтва. Діяльність навчальних закладів базується на відродженні та розвитку народних ремесел Гуцульщини, творчому процесі на засадах давньої мистецької традиції. І мають глибоке переконання, що юні таланти будуть розвивати справу цілої плеяди видатних майстрів і наше унікальне гуцульське мистецтво буде гідно представлене не лише на теренах нашої області і району, а й поза її межами.

Захід видався дуже жвавим та емоційним. Всі отримали безліч незабутніх вражень та нової корисної інформації, а головне – можливість задуматися над подальшим кроком у виборі майбутньої професії.

01112019012Підводячи підсумки заходу, провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Романчич підкреслила, що вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань, власних природних здібностей та інформації, отриманої з різноманітних джерел, і запросила дітей до центру зайнятості, де вони можуть пройти профдіагностичне тестування  на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа» та на Платформі державної служби зайнятості з профорієнтації та розвиткукар’єри і спрогнозувати свою успішність у тих чи інших сферах діяльності та конкретних професіях.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних

011120190130111201901401112019015
Т.М. Романчич

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams