Профорієнтаційні уроки

01102014001Правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежить зміст та повнота подальшого трудового і особистого життя. Обов’язковою умовою успішного вибору професії є особиста активність молодої людини в цьому процесі.

Саме з цією метою 24 вересня 2014 року Косівським районним центром зайнятості проведено профорієнтаційні уроки для школярів Шешорської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Пістинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В даних заходах взяла участь провідний спеціаліст Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталя Мельницька.
01102014002Начальник відділу активної підтримки безробітних Юрій Думенчук наголосив на важливості обгрунтованого та свідомого професійного вибору, розповів про формулу вибору професії, наслідки правильного чи неправильного вибору професії, про помилки, які часто допускають випускники шкіл при виборі професії та як їх уникнути. Для школярів було проведено діагностування їх здібностей та професійно важливих якостей, спрямованості та інтересів і на цій підставі було визначено коло професій, що можуть стати об’єктом вибору. Дітям було надано інформацію щодо існуючих умов та шляхів набуття професійної освіти, адже більшість з них в перспективі здобуватимуть саме робітничі професії.
На всі свої запитання школярі отримали вичерпні відповіді.

Начальник відділу активної
підтримки безробітних
Ю.М.Думенчук

 

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams