Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями в рамках реформування державної служби зайнятості

Днями на базі Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проводився семінар-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості на тему:«Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями в рамках реформування державної служби зайнятості».

Метою проведення даного семінару-навчання було підвищення ефективності роботи працівників міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості щодо надання послуг зайнятому та незайнятому населенню та підвищення ефективності взаємодії з роботодавцями.

Семінар-навчання почався з ознайомлення з досвідом роботи Косівської районної філії Івано–Франківського обласного центру зайнятості. Зокрема, про організацію роботи з роботодавцями Косівського району поінформувала Наталія Гуцуляк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Косівської районної філії Івано-Фанківського обласного центру зайнятості.

Григорій Горбаль, заступник директора-начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості докладно розповів про організацію роботи реформованої служби зайнятості з роботодавцями, облік та оцінку роботи фахівців по роботі з роботодавцями міських, районних, міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та звернув увагу присутніх на важливості проведення даного заходу.

На завершення роботи семінару-навчання Г.Горбаль наголосив на тому, що основною метою семінару-навчання є обмін досвідом щодо організації співпраці з роботодавцями та покращення рівня кількості зареєстрованих вакансій. Учасники семінару-навчання виробили пропозиції щодо підвищення ефективності роботи працівників служби зайнятості з роботодавцями тапогодились із таким висновком, що робота з роботодавцями є основним пріоритетом служби зайнятості.

Підготувала
провідний фахівець з питань зайнятості
відділу взаємодії з роботодавцями
Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості
Ганна Ілюк

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams