Співпраця з Рожнівською сільською радою ОТГ, круглий стіл на тему : “Оплачувані громадські роботи – на користь людині та громаді”

24012018000Для інформування роботодавців про послуги служби зайнятості Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості  23 січня 2018р. в приміщенні Рожнівської сільської ради ОТГ проведено круглий стіл з роботодавцями на тему “Оплачувані громадські роботи – на користь людині та громаді”.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Гуцуляк розповіла присутнім про стан ринку праці Косівського району, зайнятість населення та роботу служби зайнятості.

В ході заходу роботодавців ознайомлено з порядком надання компенсацій роботодавцям для працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, відповідно до нового Закону України “Про зайнятість населення”. Інформування щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції. Звернула увагу на можливість професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавців,організації індивідуального навчання, стажування на робочому місці для поновлення професійних навиків особи.

Учасники заходу отримали змістовну інформацію про впровадження нових форм роботи та сучасні види послуг Державної служби зайнятості.

Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями
Н.Я. Гуцуляк

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams