Співпраця служби зайнятості та ОТГ: актуальні питання

29122018018Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшлося під час робочої зустрічі директора Косівської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Марійчук Любов Іванівни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Гуцуляк Наталії Ярославівни, фахівця з питань зайнятості Плитки Надія Петрівни та голови Яблунівської селищної ради ОТГ Томащука Зеновія Юрійовича.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці служби зайнятості та об’єднаної територіальної громади у напрямку реалізації програми зайнятості населення.

Зі слів Зеновія Томащука, зайнятість мешканців територіальної громади є одним із першочергових завдань, адже утворення таких громад покликане сприянню поліпшення добробуту кожної людини. Зазначив, що об’єднана територіальна громада тільки створена на початку 2018 року, проте є вже результати спільної роботи зі службою зайнятості – близько 10 безробітних були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. «Таким чином, у кожного безробітного з’явився шанс внести свій вклад у розвиток і добробут свого населеного пункту», – відзначає голова громади.

В результаті зустрічі укладено угоду про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території селищної ради ОТГ.

На завершення зустрічі учасники обговорили проект угоди про співпрацю з ОТГ та сподівання щодо подальшого успішного розвитку громади та висловили вдячність за змістовну зустріч.

Фахівець з питань зайнятості
відділу взаємодії з роботодавцями
Н.П. Плитка

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams