Партнерські засади в роботі служби зайнятості: ми робимо крок на зустріч. Сучасні види послуг роботодавцям

3001201801130.01.2018 року в приміщенні Старокутської сільської ради відбувся семінар на тему: «Партнерські засади в роботі служби зайнятості: ми робимо крок на зустріч. Сучасні види послуг роботодавцям».

У заході взяли участь фізичні особи – підприємці села Старі Кути,  а також тимчасово  виконуюча  обов’язки  голови Старокутської сільської ради Оксана Василівна Лукань.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Ілюк розповіла присутнім про стан ринку праці району та тенденції у сфері зайнятості і праці в цілому, наголосила на необхідності тісної співпраці служби зайнятості і роботодавців, зазначила важливу участь роботодавців в реалізації політики зайнятості в регіоні та забезпеченні додаткових гарантій зайнятості для громадян, які потребують додаткового соціального захисту.

Партнерські відносини між службою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі грають важливу роль щодо сприяння громадянам в реалізації їх права на працю. Лише спільними зусиллями можна стримати безробіття. Ось чому служба зайнятості розглядає, як один з пріоритетів в своїй роботі, поглиблення і розширення соціального партнерства з роботодавцями, забезпечення адресної взаємодії з роботодавцями з врахуванням їх особливостей і потреб.

Учасники семінару отримали також інформацію про дію нових норм законодавства про зайнятість населення, щодо дотримання вимог законодавства, про права, обов’язки і відповідальність роботодавців. Особливу увагу було звернено на те, що Законом України «Про зайнятість населення» передбачено цілу низку компенсаційних пільгових програм, важливих як для роботодавців, так і для незайнятого населення,а саме: компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, професійне навчання у формі стажування на робочому місці.

В результаті учасники заходу отримали актуальну та корисну інформацію.

Підготувала
провідний фахівець з питань зайнятості
відділу взаємодії з роботодавцями
Косівської районної філії
Ганна Ілюк

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams