Під час прес-конференції - про підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області

02 лютого 2018 року в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбулась прес-конференція на тему: «Підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2017 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості».

У 2017 році досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності служби зайнятості Івано-Франківської області. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, зросла на 2% та становила 36,4 тисячі. При цьому, 70% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Кількість роботодавців, які співпрацювали з службою зайнятості, збільшилася на 8 %. Також постійно збільшується кількість вакансій, які поповнюють найбільшу базу вакансій служби зайнятості України, – зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Протягом 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси: електронна черга, послуга відеорезюме, відеовакансії та відеопрезентації підприємств і т.д. По всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» Державної служби зайнятості. Відтепер, за номером 0 800 50 99 66 можна буде дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості, питання реєстрації в службі зайнятості тощо.

Щодо основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, В.Цимбалюк виділив декілька важливих напрямків. Серед них: завершення реорганізації та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг, осучаснення профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації, запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття, введення нового сайту служби зайнятості, продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні».

Відділ організаційно-інформаційної
роботи та архівної справи
Івано-Франківського обласного центру зайнятості
вул. Деповська,89 а
м.Івано-Франківськ,
76002

(0342)755614 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams