Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами служби зайнятості

09022018008Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості продовжує роботу по співпраці з підприємцями, а також щодо організації для безробітних презентацій роботодавця на підприємствах міста та району. 08.02.2018р. такий захід відбувся в ресторані «Водограй» і на цей раз безробітних гостинно зустрічала у себе приватний підприємець Хом’як Лілія Романівна.

Захід розпочала провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями  Косівської  районної філії Івано-Франківського центру зайнятості Євдокія Руда, яка проінформувала про стан, основні тенденції та процесу ринку праці району, та розповіла про послуги служби зайнятості роботодавцю і незайнятому населенню, представивши підприємця – фізичну особу, власника ресторану “Водограй” – Лілію Романівну. Вона представила своє підприємство, основні професії в яких найчастіше виникає потреба, режимом роботи та  її специфіку, рівень заробітної плати, та соціальні гарантії для працівників. Роботодавець розповіла про історію створення підприємства, ознайомила присутніх з технологічними процесами.

У ході заходу шукачі роботи мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно переваг державної служби зайнятості, ознайомитися з ситуацією на ринку праці Косівського району, а також з послугами які надає служба зайнятості.

Всі присутні отримали відповіді на  питання та подякували роботодавцю за цікаву зустріч.

Провідний фахівець з питань
зайнятості відділу взаємодії
з роботодавцями
Є.Д.Руда

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams