Перелік установ і закладів 
соціальної сфери, комунальних підприємств, правоохоронних органів 
Косівського району

Відділ освіти РДА          

Козьменчук Володимир Ярославович

2-47-84,
2-47-91

2-19-71

Сектор культури РДА    

Струк Василь Васильович

2-14-63,
2-13-22

2-01-78

Управління праці та соціального захисту населення РДА                                                                            

Ропар Василь Васильович

2-10-14,
2-11-81,

2-19-82

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РДА

Максим'юк Назар Валерійович

2-11-44,
2-26-00

Фінансове управління РДА

Козак Світлана Юріївна

2-13-93,
2-11-91

Головний архітектор району

Дворник Володимир Романович

2-15-67

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА

Яремин Степан Миколайович

2-14-89

Служба у справах дітей РДА

Буратинська Олена Ярославівна

2-45-69

Косівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Девда Галина Миколаївна

2-49-39,
2-46-56

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Андрусяк Віталій Васильович

2-22-98

Управління Державної казначейської служби в Косівському районі            

Корольчук Любов Дмитрівна

2-48-15,
2-48-07

Косівська державна податкова інспекція Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області

Мельниченко Оксана Михайлівна

2-01-00,
2-26-25

2-10-03,
2-10-88

Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Марійчук Любов Іванівна

2-48-81

Косівський відділ поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області

Запоточний Роман Іванович

2-49-25,
2-14-95

Косівський відділ Коломийської місцевої прокуратури

Ковалюк Василь Петрович

2-48-61, 
2-11-03

Косівське міжрайонне відділення управління служби безпеки України в Івано – Франківській області                        

Мітрофан Віорел Федорович

2-22-95,
2-01-10

2-11-41

Косівський районний суд                            

Гордій Володимир Іванович

2-45-46,
2-47-45

Косівський районний відділ Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області

Йоник Іван Миколайович

2-02-85

2-46-86,
2-02-86

Відділ в Косівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області                

Сайнюк Іванна Василівна

2-47-90,
2-46-97

2-45-04

Національний парк „Гуцульщина”

Стефурак Юрій Петрович

2-37-09

ДП „Кутське лісове господарство”                        

Ониськів Андрій Петрович

3-66-44,
3-66-48

РП „Райагроліс”                

Пліхтяк Юрій Миколайович

4-93-11

Косівський районний відділ Управління ДС НС в Івано-Франківській області                    

Ковалюк Василь Михайлович

2-16-87,
2-46-22

ЦВПЗ Косів 1 Коломийського ЦПЗ №3 ІФД ПАТ «Укрпошта»

Левко Галина Миколаївна

2-47-88,
2-13-83

Косівське відділення Снятинського Управління експлуатації газового господарства

Гавриш Володимир Іванович

2-14-02,
2-48-69 (ф)
2-02-56

Філія АТ „Карпатська”

Горальчук Роман Романович

2-12-23,
2-37-25

Івано-Франківська філія ПАТ «Укртелеком» РЦТ №173 м. Коломия станційно-лінійна дільниця №4 м. Косів

Вовчак Ярослав Іванович

2-49-45,
2-47-92

Косівський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЛЦ Держсанепідемслужби України»

Узюмов Анатолій Леонтійович

2-14-83,
2-25-54

2-03-86

КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради              

Микитюк Дмитро Михайлович

2-22-79,
2-16-21

2-21-01

Яблунівська районна лікарня

Гнатищак Ігор Михайлович

3-61-72

Кутська міська лікарня

Грабовецький Ігор Ярославович

4-53-79,
4-52-63

Районне Товариство Червоного Хреста

Кабин Микола Миколайович

2- 03-72

Управління Держпродспоживслужби в Косівському районі        

Щур Іван Григорович

4-96-29,
4-93-19

Філія ДП „Косівський райавтодор”                  

Хижняк Олександр Павлович

4-96-52

Міське комунальне підприємство „Косівміськводосервіс”

Сліпанюк Юрій Васильович

2-10-28

4-93-19

Редакція часопису „Гуцульський край”

Кравчук Назар Дмитрович

2-45-53 (ф),

2-13-56,
2-13-58

Косівський районний військовий комісаріат

Голуб Юрій Миколайович

2-12-38,
2-14-33

Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

Юрчишин Галина Миколаївна (директор інституту)

Стеф’юк Роман Григорович (директор училища)

2-12-60,
2-11-53

2-26-46 – гурт.

Школа мистецтв

Даниляк Тетяна Теодорівна

2-14-54,
2-21-59

Центр дитячої творчості

Соколюк Мирослав Васильович

2-22-70

Відділ реєстрації актів цивільного стану Косівського районного управління юстиції

Малик Ніна Василівна

2-22-48

Сектор районної державної міграційної служби України

Баранський Петро Миколайович

2-02-24,
2-14-47

 

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams