Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги пільговиків району !

Дата: 25.07.2022 16:42
Кількість переглядів: 263

Фото без опису
З 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23-ох  регіональних газопостачальних компаній, зокрема у Івано-Франківській області,  опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Надалі на підставі відповідних рішень Міністерства енергетики України та Оператора газотранспортної системи України, для захисту інтересів споживачів їх було включено до реєстру споживачів ТОВ ГК «Нафтогаз України» на умовах річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/м3 (з ПДВ, без вартості транспортування). Така ціна діятиме щонайменше до 1 травня 2023 року. Розрахунок за газ, спожитий з 1 травня 2022 року, має бути здійснений на рахунки ГК «Нафтогаз України». Оплати за газ, отриманий до 30 квітня 2022 року, мають здійснюватися на рахунки попереднього постачальника.

У зв’язку з тим, що компанії використовують різні інформаційні системи, номер особового рахунку на газопостачання не зберігся. Споживачі отримуватимуть два окремі платіжні рахунки.

– Перший – від ГК «Нафтогаз України» за спожитий газ.

– Другий – від місцевих операторів газорозподільних мереж (операторів ГРМ) за його транспортування.

 

Щодо збереження пільги після зміни постачальника повідомляємо, що зміна постачальника не вплинула на наявні пільги споживача, але у зв’язку зі зміною особових рахунків споживачів необхідно  усім пільговикам району повідомити управління соціального захисту населення РДА про нові особові рахунки, на які будуть нараховуватися пільги на газопостачання (каб.№6.)

Дізнатися номер особового рахунку можна:

– на сайті www.gas.ua на сторінці «Дізнатись номер рахунку»;

– у чатботах GASUA у Viber, Telegram та NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

– на квитанції, яку доставить Укрпошта;

– у контакт-центрі Товариства +38 066 300 2 888+38 098 300 2 888+38 093 300 2 888.

Джерело:

Управління соціального захисту
населення РДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора