Андрій Бойчук: Прикарпаття отримало від держави засоби індивідуального захисту та тести на антиген загальною вартістю 25 мільйонів гривень

15042021006

Держава продовжує підтримувати Івано-Франківщину в боротьбі з коронавірусом. Вчора лікарям області розподілили засоби індивідуального захисту на понад 6 мільйонів гривень. Їх закупили для за кошти державного бюджету.

Детальніше: Андрій Бойчук: Прикарпаття отримало від держави засоби індивідуального захисту та тести на...

15 квітня – День працівників карного розшуку України

15042021003

Шановні працівники карного розшуку!
Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Карний розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів поліції. Саме на плечі працівників карного розшуку покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

Детальніше: 15 квітня – День працівників карного розшуку України

В рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовуватимуться яскраві проєкти розвитку культурно-туристичної галузі області

15042021002

Культурно-мистецький туристичний комплекс «Мальований дзбан» цьогоріч будуватиметься в мальовничій місцевості Карпат у селі Старий Косів. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 12 квітня 2021 року №297-р «Про інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» він фінансуватиметься за кошти ДФРР та місцевих бюджетів.

Детальніше: В рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовуватимуться яскраві проєкти...

Уряд оновив перелік гірських населених пунктів

15042021001

Сьогодні Кабінет міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до переліку населених пунктів, яким надається статус гірських», розроблену Мінрегіоном. Зміни пов’язані з новим адміністративно-територіальним устроєм України.

Детальніше: Уряд оновив перелік гірських населених пунктів

Коштом ДФРР на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проектів за президентською програмою «Велике будівництво»

13042021010

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 12 квітня 2021 року №297-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Детальніше: Коштом ДФРР на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проектів за президентською програмою «Велике...

Перша леді Олена Зеленська ініціює створення Ради безбар’єрності

13042021007

На засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яке відбулося 12 квітня, Перша леді Олена Зеленська запропонувала створення Ради безбар’єрності, яка б проводила моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітувала про виконання цільових показників.

Детальніше: Перша леді Олена Зеленська ініціює створення Ради безбар’єрності

Дочірні категорії

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams