У гірському селі Великий Рожин відновили зруйновані повінню мости

23012021000

У селі Великий Рожин урочисто відкрили два мости. Їх відновили після руйнування внаслідок минулорічних червневих паводків.

Детальніше: У гірському селі Великий Рожин відновили зруйновані повінню мости

За участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбувся пресбрифінг щодо підтримки та забезпечення державними гарантіями соціально вразливих прикарпатців

22012021017

Зокрема, про порядок та зміни у законодавстві щодо надання житлових субсидій розповів заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Степан Микицей.

Детальніше: За участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбувся пресбрифінг щодо...

З нагоди Дня Соборності Президент України поклав квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському

22012021015

У День Соборності, 22 січня, Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Президента УНР Михайла Грушевського.

Детальніше: З нагоди Дня Соборності Президент України поклав квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському

На Косівщині відзначили День Соборності України

22012021010

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності у Косові провели молитву за єдність України та поклали квіти шани до підніжжя пам’ятника Борцям за волю нашої держави.

Детальніше: На Косівщині відзначили День Соборності України

22 січня – День Соборності України

22012021007

22 січня згадуємо дві важливі події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. 22 січня 1918 року на хвилі національно-визвольних змагань Українська Центральна Рада вперше у XX столітті проголосила незалежність української держави.  А вже за рік – 22 січня 1919 – на Софійському майдані в Києві Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу.

Детальніше: 22 січня – День Соборності України

Дочірні категорії

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams