Прем’єр-міністр: Уряд пропонує посилити відповідальність за підроблення ковід-документів

Прем’єр-міністр: Уряд пропонує посилити відповідальність за підроблення ковід-документів

Кабінет Міністрів на засіданні 22 вересня підтримав законопроект, який встановлює відповідальність за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень.

Детальніше: Прем’єр-міністр: Уряд пропонує посилити відповідальність за підроблення ковід-документів

Надання якісних медичних послуг у громадах — реальність сьогодення

Сьогодні у селі Дем'янів Бурштинської територіальної громади відкрили амбулаторію монопрактики сімейної медицини. Заклад спорудили у рамках програми Президента України «Доступна медицина». Амбулаторію оснастили сучасним обладнанням, яке дозволить надавати якісні медичні послуги жителям громади, забезпечили комфортними меблями для роботи медичного персоналу та відвідувачів. Зазначимо, що фахівці закладу зможуть обслуговувати до трьох десятків людей щоденно.

Детальніше: Надання якісних медичних послуг у громадах — реальність сьогодення

22 вересня – День осіннього рівнодення

22092021002

Сьогодні, 22 вересня 2021 року, о 22:20 почнеться період, коли день дорівнює ночі. З наукової точки зору ця подія пояснюється просто: Сонце змінює своє положення і "мігрує" з північної півкулі в південну, перетинаючи екватор. Саме тому в першій півкулі починається астрономічна осінь, а в другій - весна.

Детальніше: 22 вересня – День осіннього рівнодення

Осінній призов! Обов'язки та права призовників!

22092021001

Вже незабаром має розпочатися осінній призов на військову строкову службу.

Детальніше: Осінній призов! Обов'язки та права призовників!

Суб'єкти господарювання Прикарпаття уже отримали дотацію за утримання овець та кіз

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, відповідно постанови Кабінету міністрів України від 07.02.2018 № 107 (із змінами) "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції", у цьому році вперше для суб'єктів господарювання незалежно від організаційно - правової форми та форми власності передбачено виплату дотації суб'єктам господарювання, які є власниками овець та кіз.

Детальніше: Суб'єкти господарювання Прикарпаття уже отримали дотацію за утримання овець та кіз

Відбулася позачергова звітно-виборна профспілкова конференція

17092021011

Сьогодні, 17 вересня 2021 року, у малому залі райдержадміністрації відбулася позачергова звітно-виборна конференція Косівської районної організації Профспілки працівників державних установ України за участі керівника апарату райдержадміністрації Ірини Іванишин. На засіданні головував заступник голови Яблунівської селищної ради Михайло Мельничук.

Детальніше: Відбулася позачергова звітно-виборна профспілкова конференція

Дочірні категорії

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams