Петро Іванишин: Ми повинні спільно напрацювати кроки для вирішення проблеми із виплати заробітної плати

12082020005

Сьогодні, 12 серпня голова райдержадміністрації Петро Іванишин провів нараду з питань заборгованості із виплати заробітної плати працівникам РП «Райагроліс».

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук, депутат районної ради Юрій Коваль, в.о. директора РП «Райагроліс» Юрій Пліхтяк та головний бухгалтер даного підприємства Петро Костинюк, начальник відділу інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля райдержадміністрації Василь Жмендак та головний спеціаліст даного відділу Наталія Лавриненко.

12082020006

Учасники наради заслухали в.о. директора РП «Райагроліс» Юрія Пліхтяка про штатну чисельність підприємства, яка має складати 61,5 одиниць, а фактично є 53 одиниці, тобто 8,5 складають вакантні посади та про причини наявної заборгованості і шляхів вирішення проблеми.

12082020007

Основними причинами заборгованості є наявність кредиторської заборгованості перед населенням, яка складає 635 тис грн, а також у зв’язку з відсутністю матеріалів лісовпорядкування, це не дає змогу проводити рубки головного користування і заготовляти ділову деревину, ще однією причиною є те, що більша частина території підприємства входить в склад НПП «Гуцульщина» без вилучення та відноситься до ПЗФ, що обмежує заготівлю лісопродукції.

12082020008

Під час наради всі учасники розглянули та обговорили різні механізми й шляхи погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати та порушили низку проблемних питань, які виникають під час напрацювання конкретних пропозицій щодо виходу із ситуації, яка склалася.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано доручення в.о. директора РП «Райагроліс» Юрію Пліхтяку до 1 жовтня 2020 року привести залишки лісопродукції по РП «Райагроліс» до меж норми.

12082020009

А також на 26 серпня заплановано нараду на яку додатково будуть запрошені представники від Держгеокадастру, ОТГ та районної ради.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams