Андрій Пліхтяк: Я вірю, що спільними зусиллями громади та за державної підтримки територіальні громади мають шанс стати успішними

15102020015

Відповідно до протоколу наради у голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва від 22.09.2020 року № 58/0/7-20/01-129 щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

За Яблунівською ОТГ закріплено начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Пліхтяка Андрія Дмитровича.

15 жовтня 2020 року Андрій Дмитрович здійснив виїзний прийом в Яблунівську ОТГ з метою вивчення проблемних питань.

Андрій Дмитрович зустрівся та поспілкувався з головою Яблунівської ОТГ Зеновієм Томащуком, головою райдержадміністрації Петром Іванишиним, заступником голови райдержадміністрації Назарієм Бойчуком та депутатами Яблунівської ОТГ.

Під час зустрічі йшлося про укріплення берегів після червневого паводку, відновлення доріг державного та комунального значення, відновлення комунальних мостів, відновлення пошкоджених ліній електропередач та виплати заробітної плати органам місцевого самоврядування.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams