9 травня розпочинається IX-ий сезон щонедільних безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську

28042021012

Цього року проєкт спільно організовують управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації та департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Заплановано провести 23 тематичні та оглядові екскурсії, у тому числі велосипедну, автобусну, театралізовану, дитячу і вечірню.

Всі мандрівки будуть організовані з вимогою до екскурсантів дотримуватися правил карантину, передбачених постановою Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами), зокрема йде мова про соціальне дистанціювання і обов’язкове використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, на територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

Частина екскурсій вимагає попередніх онлайн реєстрацій, посилання на які будуть оприлюднюватися щопонеділка, за 6 днів до проведення екскурсії, на офіційних сторінках організаторів: 

https://www.facebook.com/iftourismoffice

https://www.facebook.com/Visit.frankivsk

Всі екскурсії розпочинаються о 12:00, окрім вечірньої. Збір групи біля Івано-Франківського краєзнавчого музею (Ратуші)

28042021013

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams