Світлана Онищук: Школярі повинні навчатися у безпечних умовах, тож закликаю освітян до вакцинації

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася щотижнева онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та територіальних громад Прикарпаття.

Йшлося про проведення вакцинальної кампанії в області, зокрема, імунізацію жителів територіальних громад.

Заслухавши доповідь директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Дмитренка про ситуацію із поширенням захворюваності на COVID-19, керівниця області звернулася до керівників тергромад з проханням посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед людей щодо необхідності вакцинації від коронавірусу.

«Із кожним днем ситуація з коронавірусом ускладнюється. Щодня ми спостерігаємо все більше нових випадків захворювання, у закладах охорони здоров’я фіксуються дедалі більше смертельних випадків, спричинених ускладненням хвороби, - зазначила Світлана Онищук. - Єдиним способом уберегтися від захворювання та важкого перебігу хвороби залишається вакцинація. Звертаюся до керівників громад сприяти донесенню до людей інформації щодо важливості вакцинації, безпечності усіх наявних в області вакцин та місць розташування пунктів проведення щеплень».

Очільниця Прикарпаття також наголосила на необхідності вакцинації педагогічних працівників.

«Через загострення ситуації Урядом запроваджено нові карантинні заходи, які, передусім, стоються роботи навчальних закладів. Зокрема, у школах, де провакциновано менше 80 відсотків педагогів, дистанційного навчання у школах не буде. Усі вони закриються на карантин. Вкотре звертаюся до вчителів із проханням подбати про власне здоров’я та провакцинуватися, - акцентувала Світлана Онищук. - Уся громадськість краю, батьки та наші дітки прагнуть, щоб навчання відбувалося у звичному режимі, щоб освітній процес був якісним та ефективним, а, найголовніше – безпечним.Тож потурбуймося спільно про наших дітей».

Додамо, що перед початком розгляду актуальних для регіону питань Світлана Онищук вручила трьом прикарпатцям найвищі відзнаки в області – медалі «За заслуги перед Прикарпаттям». Нагороди отримали Василь Цимбалюк – директор обласного центру зайнятості, Микола Григорук – лікар КНП «Богордчанська центральна районна лікарня» та Геннадій Микитка – член Громадської ради при облдержадміністрації.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams