XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль перенесено на 2021 рік

28072020003

Пандемія COVID-19 внесла свої корективи і у фестивальне життя Косівщини. Ми всі розуміємо, що зараз важливіше дотримуватись правил карантину.

Сьогодні, 27 липня 2020 року під керівництвом голови громадської організації Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка відбулося засідання управи громадської організації Всеукраїнського товариства «Гуцульщина».

28072020004

Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Петро Іванишин, заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, голова районної ради Павло Ванджурак, завідувач сектору культури райдержадміністрації Василь Струк, представники від районних товариств «Гуцульщина» з Яремчі, Надвірни, Вижниці, Коломиї, Верховини, Рахова, Путили та Косова.

28072020005

На порядок денний було винесено ряд питань щодо перспективи розвитку музейної справи на Гуцульщині, про стан видавництва журналу «Гуцульщина», про відзначення 30-річчя створення товариства «Гуцульщина» в Україні, зокрема й про перенесенняXXVII Міжнародного Гуцульського фестивалю, що мав відбутися восени 2020 року. Дане питання винесено на голосування. Одноголосно визначено перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль на 2021 рік, хоча нової дати проведення поки що не визначено.

В своєму вступному слові Дмитро Петрович Стефлюк подякував всім присутнім за участь у даному засіданні, а також зазначив, що наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 25.06.2020 року Міжнародному Гуцульському фестивалю призначено статус - державного. Це говорить про те, що для фінансового забезпечення даного фестивалю будуть залучені кошти не лише з місцевих бюджетів, а й державного. «Це заслуга не однієї людини, це заслуга нас всіх присутніх у цьому залі, це була нелегка справа і копітка праця, але ми це зробили спільними силами» - зазначив Дмитро Стефлюк.

28072020006

«Шкода, що сьогодні ми зібралися, саме за таких обставин, щоб перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль, адже було проведено ряд засідань оргкомітету, в районному бюджеті були закладені кошти на проведення даного фестивалю. Проведення даного фестивалю має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва. Ми всі дуже хотіли цього, але на жаль, сьогоднішня нелегка ситуація в країні внесла свої корективи у наші плани. Але я вірю, що у 2021 році ми все - таки зможемо його провести на гідному рівні»– зазначив у своєму виступі Петро Іванишин.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams