Адреси електронної пошти для звернень громадян: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон "гарячої" лінії: 2-45-18 (у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. у п'ятницю - з 9.00 до 16.45 год.)

ГРАФІК
прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації

Шановні громадяни!

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення СОVID– 19 в Україні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Задля вирішення невідкладних проблем, які вас турбують, ви можете звертатися до керівництва районної державної адміністрації із письмовими зверненнями та надсилати їх поштою на адресу: 786001 м. Косів, м-н Незалежності,11 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань ви можете звертатись на «гарячу» телефонну лінію райдержадміністрації (03478) 2-45-18, яка працює щоденно крім вихідних та святкових днів: понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 год, п’ятниця з 8.00 до 16.00 год. або на урядову «гарячу» лінію 1545.

Сектор роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

Положення про телефонну "гарячу" лінію районної державної адміністрації

Положення про телефон довіри районної державної адміністрації

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams