Година Землі – 2019

18032019000До Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло звернення координатора проектів WWF в Україні п. Н. Гозак щодо підтримки проведення в Україні 30 березня 2019 року о 20.30 год. всесвітньої кампанії Година Землі – 2019.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії. У 2008 році ця успішна акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Метою кампанії є вимкнення світла на одну годину з метою об’єднання дій для збереження природи нашої планети.

В Конституції України (ст. 16) зазначено, що одним із основних обов’язків держави є забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, що повною мірою відповідає меті кампанії.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того , цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

Просимо Вас підтримати ініціативу проведення зазначеної кампанії шляхом вимкнення світла та приладів о 20.30 30 березня 2019 року на 1 годину. Це своєрідний заклик почати діяти, взяти на себе соціальну відповідальність і долучитись до спільної праці задля стійкого майбутнього людства.

Головний спеціаліст відділу агропромислового
розвитку та природних ресурсів
управління економічного розвитку,
торгівлі і туризму райдержадміністрації
Олег Олійник

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams