РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 31.03.2020 року №127 "Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району у 2020 році"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2020 року      м. Косів        №127

Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої
нерестової заборони на лов водних біоресурсів
у рибогосподарських водних об’єктах району у 2020 році

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Закону України «Про тваринний світ», беручи до уваги наказ управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області від 05 березня 2020 року №25 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області в 2020 році», розпорядження облдержадміністрації від 30.03.2020 року №200  «Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області у 2020 році»та з метою забезпечення охорони, відтворення і збільшення рибних запасів у водоймах загального користування області:

  1. Провести з  квітня до червня 2020 року охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району.
  2. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення  охорони водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району у 2020 році (додаються).
  3. Відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації (С. Яремин) та виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування в межах повноважень провести відповідну роботу по мінімізації  будівельних робіт у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об’єктів району з метою недопущення негативного впливу на проходження нересту.
  4. Виконавчим комітетам сільських, селищної, міської рад, Космацькій ОТГ, Яблунівській ОТГ, Рожнівській ОТГ,  Косівському ВП ГУНП в Івано-Франківській області (Р. Запоточний), директорам державного підприємства „Кутське лісове господарство” (А. Ониськів), Косівського РП „Райагроліс” (в.о. Ю.Пліхтяк), НПП „ Гуцульщина»  (Ю. Стефурак), ТзОВ „Аква-ЛТД” (І. Хом’як), голові Косівського УТМР (Я. Сусак) посилити боротьбу з браконьєрством, вжити заходів щодо недопущення забруднення водойм, попередження загибелі іхтіофауни.
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця -  відділ інфраструктури, енергетики, туризму та захисту довкілля райдержадміністрації (В.Жмендак).
  6. Співвиконавцям розпорядження подати головному відповідальному виконавцю інформацію про проведену роботу до 12.06.2020 року для узагальнення та інформування керівництва райдержадміністрації і управління Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області до 19.06.2020 року.
  7. Контрольза виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Назарія Бойчука.

Голова районної

державної адміністрації                                               Петро Іванишин

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams