У Косові проведуть районний дистанційний конкурс «Таланти Позашкілля»

15102020009

Сектор у справах молоді та спорту Косівської райдержадміністрації і Косівський районний центр дитячої творчості запрошують до участі у районному конкурсі-фестивалі «Таланти Позашкілля» за темою «Карпатських гір торкнулася душа… яке це диво Божої природи».

Конкурс проводитиметься у чіткій відповідності до Положення про проведення районного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Таланти Позашкілля» у таких номінаціях:

-         «Образотворче мистецтво»;

-         «Декоративно-прикладне мистецтво»;

-         «Вокальне мистецтво»;

-         «Художнє та авторське виконання»;

-         «Театральне мистецтво».

Учасниками конкурсу-фестивалю є вихованці гуртків, студій, творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти та закладів естетичного виховання Косівського району. Вік учасників від 6 до 17 років.

Конкурс-фестиваль проводитиметься дистанційно упродовж жовтня-листопада 2020 року. Для участі у конкурсі-фестивалі необхідно у період до 05 листопада 2020 року надіслати заявки встановленого зразка; творчі роботи і фото робіт (номінації «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво»), відео творчих номерів (номінації «Вокальне мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Театральне мистецтво») за адресою:

м.Косів, майдан Незалежності, 11,

сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації,

тел. 0679438803, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

м.Косів, вул. Незалежності, 42/1,

Косівський районний Центр дитячої творчості,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..%20">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ОРГКОМІТЕТ

Вкладення:
Скачати цей файл (polozennya.pdf)polozennya.pdf[ ]238 Kb
Скачати цей файл (zayavka.pdf)zayavka.pdf[ ]31 Kb

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams