ВИХОВАНЦІ «ГІРСЬКОЇ ШКОЛИ» ПРОВЕЛИ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ З РЯТУВАЛЬНИХ РОБІТ

2201201700020 листопада 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» вихованці гуртка «Гірська школа» (учні Смоднянської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст.) Косівського районного центру дитячої творчості провели масштабні навчання з рятувальних робіт в умовах, максимально наближених до реальних.

22012017003За легендою, до юних рятівників зателефонував хлопчина і повідомив, що вони з сестрою пішли до лісу, де вона поранила ногу, плаче від болю, а він наляканий і не знає, що робити…

Аналізуючи виконану роботу, можна відмітити, що гуртківці непогано включились в гру. Вони з відповідальним азартом поетапно виконали всі завдання. В процесі операції мали нагоду застосувати на практиці здобуті раніше знання та навички, навчились працювати в команді та здобули певний досвід, який цілком реально може згодитись їм в майбутньому.
Висловлюємо щиру вдячність рятувальнику пошуково-рятувального відділення міста Косів Пиптюку Андрію Івановичу, який професійно консультував нашу роботу та надавав експертну оцінку діям юних рятувальників. 

До речі, Андрій Іванович в минулому - випускник гуртка «Гірська школа».

Руслан СОЛИДЖУК
керівник гуртка
«Гірська школа»

2201201700122012017002

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams