В області завершується комплексна модернізація та осучаснення дев’яти приймальних відділень опорних лікарень, – Світлана Онищук

03082021007

На Прикарпатті у рамках проєкту «EMERGENCY 2020» та Національної програми «Велике будівництво» у дев’яти опорних лікарнях реалізовуються проєкти з модернізації приймальних відділень. Про проведення цих робіт та готовність приймальних відділень лікарень йшлося під час наради,яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Детальніше: В області завершується комплексна модернізація та осучаснення дев’яти приймальних відділень...

Кирило Тимошенко: Децентралізація відкрила шлях для «Великого будівництва» нової соціальної інфраструктури регіонів

28072021053

Більше 1000 об’єктів соціальної інфраструктури реалізуються у рамках програм Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», «Велика реставрація», «Здорова Україна» завдяки фінансовій децентралізації, яка відкрила більші можливості для територіальних громад.

Детальніше: Кирило Тимошенко: Децентралізація відкрила шлях для «Великого будівництва» нової соціальної...

На Верховинщині у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводять реконструкцію та добудову школи

28072021010

У вівторок відбулося виїзне засідання комісії обласної державної адміністрації з питань обстеження стану системи водовідведення та проведення капітального ремонту фасаду приміщення Красноїльської ЗОШ I-III ступенів Верховинського району.

Детальніше: На Верховинщині у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводять реконструкцію та...

Світлана Онищук: Завдяки президентський програмі «Велике будівництво» у селі Королівка на Коломийщині до 30-річчя незалежності України побудують спортивний зал

28072021008

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Прикарпатті реалізовують 13 проєктів із будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери. Серед них – проєкт «Нове будівництво модульного спортивного залу КУ «Молодіжний центр» у с. Королівка по вулиці Спортивна, Коломийського району».

Детальніше: Світлана Онищук: Завдяки президентський програмі «Велике будівництво» у селі Королівка на...

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» завершено ремонт дороги від Надвірної до Богородчан

27072021005

За кошти із Державного бюджету в рамках Національного проекту «Велике будівництво» завершено ремонт дороги Н-09 Мукачево-Львів. У селі Гвізд Надвірнянського району на км 275 – 272 влаштовано бордюри і прикромочні лотки, заасфальтовано тротуари. Впорядковані узбіччя.

Детальніше: Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» завершено ремонт дороги від Надвірної до...

Світлана Онищук: «Писанка» - це не тільки музей, але й національний великодній символ

22072021003

Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою у Коломийському районі, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук проінспектувала хід реалізації проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». До слова, на території району цього року у рамках президентської програми споруджуються два об’єкти: Музей писанкового розпису в районному центрі та модульний спортивний зал «Молодіжний центр» у селі Королівка.

Детальніше: Світлана Онищук: «Писанка» - це не тільки музей, але й національний великодній символ

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams