У Міністерстві культури та інформаційної політики України презентовано Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

01042021014

31 березня відбулася презентація Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ), створеного при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

«Тепер ми маємо державний механізм протидії дезінформації, що дозволить захищати інформаційний простір від викривлень та вкидів.
ЦСКІБ спрямований на об’єднання зусиль громадських організацій та влади у боротьбі із дезінформацією, швидке реагування на фейки, а також на промоцію українських наративів. У структурі діятиме при МКІП, але у співпраці з Центром протидії дезінформації РНБО, за яким лишається безпекова функція і перспектива міжнародного хабу», - зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Протидія дезінформації, особливо, ворожій дезінформації, навмисному поширенню фейків є надзвичайно важливим пріоритетом для Уряду і для Міністерства", - підкреслив заступник міністра Тарас Шевченко.

Керівниця Центру Любов Цибульська представила мету та завдання, а також очікувані результати роботи.  «Ми хочемо створити потужний центр з потужною експертизою. Останні сім років боротьби з Росією підтвердили, що ця експертиза в нас є, а також ціла низка ініціатив як на рівні держави, так і на рівні громадянського суспільства. Я закликаю об’єднуватися нас усіх, тому що ціль у нас одна і ми в цій битві проти агресора разом», - наголосила вона.

Зокрема, ЦСКІБ зосереджуватиме свою роботу над:

  • стратегічними комунікаціям, що включатимуть розробку контрнаративів РФ, проведення інформкампаній, включенням українських наративів у щоденну комунікацію уряду;
  • створенням онлайн-ресурсу, який активно реагуватиме на інформатаки;
  • регулярному сповіщення про гібридну агресію з боку Росії на міжнародному рівні, спільне напрацювання механізмів із протидії дезінформації з міжнародними партнерами.

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams