Повідомити про корупційне правопорушення

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Косівської районної державної адміністрації

Ватаманюк Євдокія Юріївна

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

телефон: (03478) 2-48-39

адреса: 78600  м-н Незалежності,11  м. Косів

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Косівської районної державної адміністрації або установ, що належать до сфери її управління за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, а саме:

•         отримання посадовцем неправомірної вигоди (хабар, подарунок, якісь преференції тощо);

•         використання посадовцем будь-якого державного чи комунального майна, або коштів в приватних інтересах;

•         конфлікт інтересів;

•         порушення обмеження спільної роботи близьких осіб;

•         недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

•         порушення правил етичної поведінки;

•         неподання, або подання неправдивої декларації особою, яка зобов’язана декларувати свої доходи і видатки;

•         надання керівництвом незаконних доручень, або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері, Ви маєте змогу повідомити на «гарячу» лінію щодо фактів корупції в райдержадміністрації та її структурних підрозділах, щоденно крім вихідних та святкових днів: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15 години, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00 години за номером (03478) 2-48-39 або електронною поштою за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Інформація на «гарячу» лінію щодо фактів корупції в райдержадміністрації може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.

Відповідно до частини першої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - це особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Косівської районної державної адміністрації, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

ЗРАЗОК ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання корупції"

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Національне антикорупційне бюро України"

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів"

План роботи головного спеціаліста-уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Косівської районної державної адміністрації на 2020 рік

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams