Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безбар'єрність

03 Серпня, 2022 р., 12:11
Перша леді України Олена Зеленська ініціювала появу на «Довіднику безбар’єрності» нового розділу, який би допоміг сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю, людям старшого віку та їхнім близьким з алгоритмом дій у різних обставинах, викликаних війною.
21 Липня, 2022 р., 18:11
Ще у перші дні війни перша леді України Олена Зеленська ініціювала появу у «Довіднику безбар’єрності» нового розділу, який би допоміг сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю, людям старшого віку та їхнім близьким з алгоритмом дій у різних обставинах, викликаних війною.
14 Лютого, 2022 р., 16:08
Громадська організація «Безбар’єрність» створила мультфільм, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути або відкинути за бар’єри.
03 Лютого, 2022 р., 14:20
За дорученням Міністерства охорони здоров’я України фахівці Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» 27-28 січня цього року здійснили моніторинг наявності умов для безперешкодного доступу до реконструйованих відділень екстреної (невідкладної) допомоги та забезпечення подальшого переміщення хворих до відповідних стаціонарних відділень в дев’яти опорних закладах охорони здоров’я області: КПН «Бурштинська центральна міська лікарня», КПН «Городенківська центральна районна лікарня», КПН «Долинська багатопрофільна лікарня», КПН «Коломийська центральна районна лікарня», КПН «Косівська центральна районна лікарня», КПН «Надвірнянська центральна районна лікарня», КПН «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад», КПН «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради», КПН «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради». Зазначимо, що реконструйовані відділення у рамках програми Президента «Велике будівництво».
01 Лютого, 2022 р., 21:10
На сьогодні загальна кількість користувачів «Електронного кабінету особи з інвалідністю» складає 2292 особи. На цей час через сервіс особи з інвалідністю подали 1018 заяв на первинну реєстрацію в централізованому банку даних з проблем інвалідності, 27 заяв для отримання направлення на реабілітацію, 481 заяву для отримання направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації.
27 Січня, 2022 р., 14:29
Не секрет, що в українському суспільстві існує комплекс обмежень у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг від держави та бізнесу тощо. Але рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності — всі ці важливі теми вже починають впливати на порядок денний. Дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах.
29 Грудня, 2021 р., 14:20
У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» до 17 січня триватиме виставка фотомистецтва «Не|видиме життя», присвячена темі безбар’єрності. Герої світлин – ветерани ООС та учасники Євромайдану, самотні літні люди, діти із синдромом Дауна, представники ромської громади та інші. У фокусі об’єктивів фотохудожників – інклюзивність, різноманіття, потреба у створенні комфортного для усіх простору.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора