Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Відділ цифрового розвитку,
цифрових трансформацій і цифровізації
Косівської районної державної адміністрації

Начальник відділу - 

Головний спеціаліст - Завальський Микола Миронович

Головний спеціаліст - Петришак Роман Романович

Основні завдання відділу:

1) Забезпечення реалізації державної політики на території району у сфері цифровізації, цифрового розвитку, цифрової трансформації, електронного урядування, електронної демократії;

2) Здійснення методичного забезпечення діяльності райдержадміністрації у сфері цифровізації, цифрового розвитку, цифрової трансформації, електронного урядування, електронної демократії;

3) Здійснення моніторингу стану цифровізації та інформатизації району;

4) Координує та організовує роботу щодо підвищення рівня цифровізації району та розвитку діджиталізації.

03 Лютого, 2023 р., 15:49
В Україні презентували «Енциклопедію Екорішень». На «Енциклопедії Екорішень» (https://rubryka.com/special_project/ecorishennya-special/) зібрано понад 200 інструкцій з втілення екологічних рішень: від сортування та висадки дерев до відновлення озер та рекультивації сміттєзвалищ.
02 Лютого, 2023 р., 11:04
Щотижня в Дії з’являються нові послуги. Мільйони людей, від обласних центрів до невеличких селищ, можуть користуватись онлайн-сервісами. Це – колосальне заощадження часу та коштів і для людей, і для держави.
02 Лютого, 2023 р., 09:34
На порталі Дія доступна автоматична послуга для внутрішньо переміщених осіб – “скасування статусу ВПО”. Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку.
31 Січня, 2023 р., 17:04
В Україні запустили платформу JustClass, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання онлайн. Для цього педагог має обрати завдання з бази, що налічує 1500 інтерактивних вправ, і надіслати учням згенероване посилання.  
27 Січня, 2023 р., 13:42
Мінцифра разом з Фондом розвитку інновацій запустили YouTube-проєкт «Кабінет Стартапів України». Він стане новим майданчиком для промоції українських айті-продуктів. Учасники проєкту пітчитимуть бізнес-ідеї Віцепрем’єр-міністру – Міністру цифрової трансформації Михайлу Федорову та головному редактору AIN.UA Іллі Кабачинському у ліфті Кабміну. На все про все матимуть одну хвилину. Це час підйому з другого поверху на десятий. 
24 Січня, 2023 р., 16:52
Платформа єДопомога розширює мережу партнерів для того, щоб більше людей з різних куточків України змогли скористатися Передплатою єДопомога (далі - сертифікат). Відтепер людина, яка потребує допомоги, може використати сертифікат у всеукраїнській мережі супермаркетів “АТБ-Маркет”. Благодійники з України та з будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат на продукти для родин, які потребують допомоги. Як отримати допомогу?
23 Січня, 2023 р., 13:34
У зв'язку з введенням воєнного стану новими та  найбільш затребуваними послугами в ЦНАПах Прикарпаття стали послуги з реєстрації внутрішньо переміщених людей, оформлення для них допомог та компенсації витрат за тимчасове їх проживання.  
17 Січня, 2023 р., 17:04
За сприяння команди Мінцифри в Україні зараз працюють близько 30 тисяч Старлінків. Частину з них передали на забезпечення Wi-Fі потягів Інтерсіті. Укрзалізниця вже поступово впроваджує технології. Віцепрем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін протестували, як працює інтернет на Старлінках під час подорожі. 
13 Січня, 2023 р., 20:33
Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування розглянув та підтримав оновлену редакцію законопроєкту №7327 щодо реформування державної системи моніторингу довкілля. Очікується, що найближчим часом документ буде винесений на голосування Парламенту у другому читанні.
11 Січня, 2023 р., 10:58
Через повномасштабну війну багато сімей не мають можливості купити найнеобхідніше – їжу, ліки або паливо. Особливо на деокупованих територіях, а також де ведуться активні бойові дії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора